Adres samenkomst
Wijkcentrum Burghardt
Burghardt van den Berghstraat 114, Nijmegen (kaart)
Aanvang dienst (10:00 uur koffie) 10.30 uur

Parkeren kan in de wijk rondom het wijkcentrum.
LET OP! vanaf 12.00 is het betaald parkeren.

Postadres: Postbus 55, 6663 ZH Lent

Bankrekening:  NL72ABNA0529072378

Tel. 06 51795871
E-mail: info@bereanijmegen.nl

 

Voor direct contact, gebruik een van onderstaande mail adressen:

Algemeen
Petra van de Weetering
info@bereanijmegen.nl

Pastoraat
Arie en Anne-Marie Dondorp
pastoraat@bereanijmegen.nl

Gebed
Arie en Anne-Marie Dondorp
gebed@bereanijmegen.nl

Missions
Ruben Allen
missions@bereanijmegen.nl

Worship
David Dondorp
worship@bereanijmegen.nl

Prophetic
Marjan Spijkman
prophetic@bereanijmegen.nl

Training
Jaco Smit
training@bereanijmegen.nl

Kingdom kids
Petra van de Weetering
kingdomkids@bereanijmegen.nl

Jongeren
David Dondorp
relevant@bereanijmegen.nl

Financieel
Martijn Mom & Suzanna Reitsema
financieel@bereanijmegen.nl